752101332GP
752101332GP
752101332GP
lmages are for reference only.
  • Part Number
    752101332GP
  • Description
    RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT
  • Delivery Services
3.3k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
Quick Inquiry
752101332GP
Series 752
Packaging Bulk
RoHS Status ROHS3 Compliant
Circuit Type Bussed
Resistance (Ohms) 3.3k
Tolerance ±2%
Number of Pins 10
Power Per Element 80mW
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute 752101332G 752101332GPTR13 752101332GPTR7 752101332GTR7
Part Number 752101332G 752101332GPTR13 752101332GPTR7 752101332GTR7
Manufacturer CTS Resistor Products CTS Resistor Products CTS Resistor Products CTS Resistor Products
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant
Description RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT