IW-2R0-20-SVT7-JTA
Request for Quotation
IW-2R0-20-SVT7-JTA
lmages are for reference only.IW-2R0-20-SVT7-JTA
Delivery Services
20 Position Rectangular Receptacle Connector Solder Cup Gold 22 AWG
IW-2R0-20-SVT7-JTA
| Number of Positions | 20 |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Wire Gauge | 22 AWG |