RM422-164-821-9700
RM422-164-821-9700
RM422-164-821-9700
lmages are for reference only.
  • Part Number
    RM422-164-821-9700
  • Delivery Services
164 Position Rectangular Receptacle Connector Solder Gold 26 AWG
Quick Inquiry
RM422-164-821-9700
Number of Positions 164
Pitch 0.075" (1.91mm)
Number of Rows 4
Row Spacing 0.075" (1.91mm)
Wire Type Discrete
Wire Gauge 26 AWG