WGV50PCJTA
WGV50PCJTA
WGV50PCJTA
lmages are for reference only.
  • Part Number
    WGV50PCJTA
  • Delivery Services
50 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG
Quick Inquiry
WGV50PCJTA
Number of Positions 50
Pitch 0.100" (2.54mm)
Number of Rows 3
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Wire Type Discrete
Wire Gauge 22 AWG