SPJ-5E350
SPJ-5E350
SPJ-5E350
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SPJ-5E350
  • Description
    FUSE 350A 1KV RADIAL BEND
Quick Inquiry
SPJ-5E350
Package / Case Radial Bend Cylinder
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm)