SPJ-5M275
SPJ-5M275
SPJ-5M275
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SPJ-5M275
  • Description
    FUSE 275A 1KV RADIAL BEND
Quick Inquiry
SPJ-5M275
Package / Case Radial Bend Cylinder
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm)