SPJ-5K225
SPJ-5K225
SPJ-5K225
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SPJ-5K225
  • Description
    FUSE 225A 1KV RADIAL BEND
Quick Inquiry
SPJ-5K225
Package / Case Radial Bend Cylinder
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm)